Yetenek ve Genel Kültür | İleri Bilim Koleji

Yükleniyor..

Çocuklarımıza resim, müzik, yüzme vb. dersleri verirken onların bu alanların hepsinde yetenekli olduğunu düşünmemek ya da mükemmel şekilde bunlarda başarılı olması beklememek gerekir.

Her çocuğun en az bir yeteneği vardır ya da olacaktır. Uzman öğretmenlerimiz ve PDR birimlerimiz tarafından yaklaşık bir aylık bir çalışmanın sonunda her çocuk için bir yetenek belirlenip o alanda öğrencimizin profesyonel düzeye ulaşması sağlıyoruz. Cumartesi öğleden sonraki programımızda uzman kişiler tarafından piyano, gitar, keman, resim, basketbol vb. yaklaşık 20 farklı branşta uzman sanatçı ve sporcularla çalışmalar yapılıyor. Böylece çocuklarımız akademik yönden başarılı olduğu kadar yetenekli birer birey de oluyorlar.

İBK’da tüm öğrencilerimiz resim, müzik, drama, spor, yüzme, bale, jimnastik vb. derslerin tamamını alırken çok ciddi bir şekilde genel kültür eğitimi de alıyorlar.

İBK’dan mezun olan bir öğrenci dünyaca ünlü ressamları ve resimlerini tanıyor, eserler hakkında yorum yapabiliyor, ünlü müzisyenleri ve klasikleri biliyor, müzik kültürü hakkında bilgi sahibi olarak yorum yapabiliyor. Ayrıca tüm sporların kurallarını ve sporcuların örnek yaşamlarını bilen İLERİ DÜNYANIN öğrencileri olacak şekilde eğitim alıyorlar.

İLERİ BİLİM KOLEJİ

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM

‘’Form yardımıyla numaranızı bırakın sizi arayalım, eğitim anlayışımızı ve olanaklarımızı anlatalım.‘’

Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası ve ilgili birimin size ulaşabilmesi için ilgilendiğiniz okulu seçiniz. Teşekkür ederiz.

İleri Bilim Koleji Eğitim Kurumları tarafından açıklanan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na ilişkin aydınlatma metninin tamamını okudum, anladım ve İleri Bilim Koleji Eğitim Kurumları’nın Kişisel Verilerimi yukarıda belirtilen amaçlar çerçevesinde işlemesi konusunda bilgilendirildim.

Bu kapsamda Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Şirketleriniz tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, İleri Bilim Koleji Eğitim Kurumları’nın velilerine/personellerine ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, ilgili belgeleri imzalayan tarafların tespiti ve kontrolü, bunlar kapsamında gerçekleştirilecek her türlü başvuru, iş ve işlemin sahibini ve muhatabını belirlemek üzere bilgilerin tespiti için kimlik, adres, vergi numarası ve diğer bilgileri kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla Aydınlatma Metni’nde yer alan bilgiler ışığında işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde Aydınlatma Metni’nde belirtilen kişiler ile paylaşılmasına konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde aydınlatılmış ve bilgi sahibi olarak, bu form ile bilgilerimi göndererek açık rızamla onay veriyorum.